کودکان

رشد و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان و بالا بردن سطح علمی و نشاط آنها از طریق برنامه های مختلف آموزشی از مهمترین اهداف آکادمی آپادانا می باشد.

محتوای به روز،خلاق،جذاب و نوین کتاب های کودکان همراه با بازی، رنگ آمیزی، موسیقی و درست کردن کاردستی کودک را به بهترین نحو بصورت بصری درگیر آموزش و فراگیری مینماید.

امروزه باپیشرفت روزافزون روابط بین المللی وایجاد دهکده پهناور جهانی نیاز به یادگیری زبان دوم (مثلا زبان انگلیسی) برای برقراری ارتباط بیش از پیش احساس می شود. دانستن بیش از یک زبان به معنی دسترسی گسترده به انسانها و منابع است. افرادی که به بیش از یک زبان صحبت می کنند توانایی ارتباط باانسانهای بیشتری دارند. آشنایی دانش آموزان با زبان دوم و فرهنگ های بیشترشناخت عمیق تری از تجربیات بشری و شانس شغلی بهتری را در اختیارشان قرار می دهد .

 

در آکادمی آپادانا امروز یادگیری زبان انگلیسی توسط بهترین روشهای آموزش زبانهای خارجه و باتجربه ترین اساتید زبان انجام می شود. مدرسان این دوره ها با آموزش های مستمری که از اساتید تربیت مدرس بین المللی دریافت می کنند از هر نظر کودکان و نوجوانان را برای اهدافشان آماده می کنند.

 

آموزش از چه سنی آغاز شود؟

یادگیری در هر سنی سودمند است, مغز انسان برای رشد زبانی در طی سالهای ابتدایی تولد وپیش ازنوجوانی بسیار آزاد است. بسیاری از متخصصان براین باورند که زمانی که یک کودک درسالهای ابتدایی زندگی با زبان دوم آشنا شود شانس او برای مهارت بیشتر در زبان دوم بیشتر خواهد بود.

 

 

 

 

عوامل بازدارنده یادگیری:

اگر کودک شما نفهمد که یادگیری زبان خارجی به چه درد می خورد و یا کودک درگیر محتوای فشرده قواعد وکاربردآنها شود، از آنجا که او نمی تواند به سادگی آن رابفهمد دچار سردرگمی می شود.

شما نمی توانید یک کودک را مجبور به یادگیری کنید تنها می توانید محیط مناسب, منابع مفید, اطلاعات سازماندهی شده و شانس تمرین را برای او ایجاد کنید.

 

 

 

عوامل یاری دهنده یادگیری:

    کودکان دوست دارند که والدینشان در روند یادگیری آنها حضور داشته باشند .

    به آنچه در درس کودکان اتفاق می افتد علاقه مند باشید .

    خودتان بیشتر یاد بگیرید .

    از او بخواهید زبان جدید را به شما یاد دهد .

    به او انگیزه بدهید.